Україна фотоальбом. Ukraine Photoalbum.

12,500 грн.

•    Палітурка французька суцільношкіряна, ручної роботи.
•    Шкіра колір ебен, декоративна вставка «прапор» — колір «жовтий» і «блакитний» (Італія).
•    Декоративні елементи — гравіювання колір «золото» і «срібло».
•    На зворотньому боці карта Ураїни інкрустована кристалом Swarowski.
•    Каптал шкіряний, виготовлений вручну.
•    Обріз пофарбований вручну.

Мови: українська, англійська
Формат книги: 240*300 мм.
Кількість сторінок: 304.

Описание

Це яскравий альбом в ексклюзивній шкіряній палітурці, що містить унікальні фотографії про Україну.   Ми зробили його таким, щоб Ви мали змогу зробити гарний подарунок людині, яка цінує історію, хоче ближче ознайомитися з мальовничими місцями України, відчути всю її красу і велич. Палітурка виконана за Французькою технікою з натуральної шкіри і прикрашена гравіюванням та камінням Swarovski. Книга неодмінно стане найкращім подарунком для закордонного гостя чи офіційної особи, яка відвідує Україну.

Книга про Україну на двох мовах, англійською та українською. На сторінках цього повнокольорового видання, за допомогою фотографій, відтворений оглядовий образ мальовничої України — від Північного Дінця до засніжених карпатських вершин, від подеснянського Полісся до сонячних берегів Чорного моря. Опис і фотографії історичних пам’яток, заповідників, пам’яток архітектури та інших визначних пам’яток (понад 300 фото).

 

Подарункова книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу про Україну. Buy book about history of Ukraine in leather bound or leather cover. #історія #націоналізм #Славагероям #Україна

Отзывы клиентов

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Україна фотоальбом. Ukraine Photoalbum.”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Эти книги могут вам понравиться

В каталоге книг представлены все наши работы
Заказать