Тарас Шевченко «Три Літа»

9,500 грн.

•    Палітурка французька шкіряна, ручної роботи.
•    Шкіра колір ебен, декоративна вставка — колір жовтий і синій (Італія).
•    Рамка з орнаментом, назва — гравіювання, колір «золото».
•    Обріз полірований, колір «золото».

Формат книги: 246*292 мм.
Кількість сторінок: 376.

Артикул: GA0246 Категории: ,

Описание

Це ексклюзивна подарункова книга для дорогих людей та VIP персон.
Витончена палітурка ручної роботи, виконана з натуральної шкіри вищої якості з використанням каміння Swarovski за найкращою технікою переплетіння, яка перевірена століттями. Ця книга буде цінним подарунком керівникові, що цінує вишукані речі і безцінні знання, колекціонерові унікальних творів мистецтва і любителю нашої Національної історії та поезії. Також ця книга стане найкращім подарунком для закордонного гостя чи офіційної особи, яка відвідує Україну.

Національна реліквія,унікальна пам’ятка української літератури — рукописна збірка поетичних творів Тараса Шевченка «Три літа» (1843-1845) — відома своїм надцінним змістом і трагічною історією: саме за вміщені тут революційні твори геніальний художник і поет відбув десятирічну солдатчину, а конфіскована жандармами під час арешту Т.Шевченка 5 квітня 1847 р. збірка пролежала під сургучевими печатками в архіві департаменту поліції в Санкт-Петербурзі рівно шість десятиліть. Пропоноване видання супроводиться вступною статтею академіка М.Г. Жулинського і примітками знаного шевченкознавця С.А. Гальченка.
У передмові до видання Микола Жулинський аналізує художню цінність збірки лірики «Три літа» Тараса Шевченка в контексті всієї його поетичної творчості, досліджує соціальну мотивацію появи безцінних творів з-під пера Кобзаря. Збірку «Три літа» можна назвати книгою духовного прозріння, оскільки вона втілила якісно нове поетичне переживання Шевченко національних драм і трагедій, осквернення святинь і калічення українських доль і духовне осягнення необхідності і неминучості «національної самокритики», вимогливого самоаналізу і хворобливого усвідомлення втрати «світу тихого , краю милого » — України.
Відзначимо, що для зручності прочитання лірики Тараса Шевченка видавництво «Либідь», крім відтворення рукописних творів зі збірки «Три літа», у другій частині книги розмістило їх друкований варіант в сучасному українському правописі.

Тарас Шевченко

Тарас Григорович Шевченко. Автор книги “Три літа”.

Це вже вдруге, тепер вже за часів незалежності, в Україні здійснено факсимільне відтворення рукописної збірки «Три літа» Тараса Шевченка, оригінал якого зберігається у відділі рукописних фондів і текстології Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України. Цей видавничий проект був реалізований державним видавництвом «Либідь» наприкінці минулого року (в рамках програми «Українська книга» та приурочений він до 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.

 

Книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу Шевченка  Три літа. Buy book Shevchenko’s Try Lita in leather bound or leather cover. #Шевченко #націоналізм #Славагероям #ВеликийКобзар #ТриЛіта  #КнигиУкраїни

Отзывы клиентов

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Тарас Шевченко «Три Літа»”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Эти книги могут вам понравиться

В каталоге книг представлены все наши работы
Заказать