Старий Київ. Старый Киев

Рейтинг 5.00 из 5 на основе опроса 1 пользователя
(1 отзыв клиента)

8,500 грн.

•    Палітурка французька суцільношкіряна, ручної роботи. Шкіра кольору ебенового дерева (Італія).
•    Рельєф на шкірі і тиснення виконані вручну.
•    Скруглені корінці книг прикрашають високі бинти.
•    Обкладинка декорована гравійованою композицією, колір — «золото» і «срібло».
•    Каптал шкіряний, виготовлений вручну.
•    Форзац складний.
•    Обріз полірований,  фольгований, колір — «срібло».

Формат книги: 210*300 мм.
Кількість сторінок: 309.

Описание

Перед вами ексклюзивна подарункова книга для дорогих людей, VIP персон.
Витончена палітурка ручної роботи, виконана з натуральної шкіри вищої якості з використанням найкращої техніки переплетення, яка перевірена століттями. Ця книга буде цінним подарунком керівникові, що цінує вишукані речі та з ностальгією згадує про минулі часи столиці України, колекціонерові унікальних творів мистецтва і любителю нашої Національної історії. Також ця книга стане найкращім подарунком для закордонного гостя чи офіційної особи, яка відвідує Київ.

Це слово, за яким стоїть тисячолітня історія. Художники і фотографи змогли зберегти для нас живі кольори, неповторну атмосферу міста, щирі посмішки городян — все те, чого не знайти в працях вчених мужів. Більш ніж 700 унікальних фотографій цього альбому є захоплюючою екскурсією в минуле, в Київ кінця ХIХ століття.

 

Подарункова книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу про Старий Київ. Buy book about history of Old Kyiv in leather bound or leather cover. #історія #націоналізм #Славагероям #СтарийKyiv

1 отзыв на Старий Київ. Старый Киев

  1. Оценка 5 из 5

    Чудова книга. Дарували професору, знавцю старого Києва. Він був вражений. Рельєф на книзі глибокий, шкіряна політурка товста, що виглядаю дуже красиво та презентабельно. Дякуємо майстрам!!!!

Только зарегистрированные клиенты, купившие этот товар, могут публиковать отзывы.Эти книги могут вам понравиться

В каталоге книг представлены все наши работы
Заказать