Старий Київ. Старый Киев

Рейтинг 5.00 из 5 на основе опроса 1 пользователя
(1 отзыв клиента)

8,500 грн.

•    Палітурка французька суцільношкіряна, ручної роботи. Шкіра кольору ебенового дерева (Італія).
•    Рельєф на шкірі і тиснення виконані вручну.
•    Скруглені корінці книг прикрашають високі бинти.
•    Обкладинка декорована гравійованою композицією, колір — «золото» і «срібло».
•    Каптал шкіряний, виготовлений вручну.
•    Форзац складний.
•    Обріз полірований,  фольгований, колір — «срібло».

Формат книги: 210*300 мм.
Кількість сторінок: 309.

Описание

Перед вами ексклюзивна подарункова книга для дорогих людей, VIP персон.
Витончена палітурка ручної роботи, виконана з натуральної шкіри вищої якості з використанням найкращої техніки переплетення, яка перевірена століттями. Ця книга буде цінним подарунком керівникові, що цінує вишукані речі та з ностальгією згадує про минулі часи столиці України, колекціонерові унікальних творів мистецтва і любителю нашої Національної історії. Також ця книга стане найкращім подарунком для закордонного гостя чи офіційної особи, яка відвідує Київ.

Це слово, за яким стоїть тисячолітня історія. Художники і фотографи змогли зберегти для нас живі кольори, неповторну атмосферу міста, щирі посмішки городян — все те, чого не знайти в працях вчених мужів. Більш ніж 700 унікальних фотографій цього альбому є захоплюючою екскурсією в минуле, в Київ кінця ХIХ століття.

 

Подарункова книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу про Старий Київ. Buy book about history of Old Kyiv in leather bound or leather cover. #історія #націоналізм #Славагероям #СтарийKyiv

1 отзыв на Старий Київ. Старый Киев

  1. Оценка 5 из 5

    Чудова книга. Дарували професору, знавцю старого Києва. Він був вражений. Рельєф на книзі глибокий, шкіряна політурка товста, що виглядаю дуже красиво та презентабельно. Дякуємо майстрам!!!!

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Эти книги могут вам понравиться

В каталоге книг представлены все наши работы
Заказать