Антикрихкість. Наcсім Талеб.

5,900 грн.

*Книга в наявності.
**Безкоштовна доставка по Києву і Україні.
***До книги додається подарунковий чохол “під замшу”.

•    Палітурка французька, шкіряна, ручної роботи.
•    Шкіра — колір «ебен» (Італія).
•    Рельєф на шкірі і тиснення виконані вручну.
•    Обкладинка декорована рельєфними візерунками –  металізація шкіри, колір — «срібло».
•    Каптал шкіряний, виготовлений вручну.
•    Форзац складний.
•    Обріз полірований, фольгований, колір — «срібло».

ISBN: 978-617-7388-93-6.
Видавництво: «Наш формат».
Формат книги: 165*240 мм.
Кількість сторінок: 400.
Вага: 940г.

Артикул: GA0402 Категория:

Описание

Книга буде цікава тим, хто прагне поглибити свої знання та дізнатися більше про теорію ймовірності, математику, філософію, дізнатися більше про системний аналіз та літературу.

Наше життя неможливе без хаосу, мінливості та стресу, які постійно тиснуть на нас. В умовах невизначеності ми прагнемо сталості, однак саме вона стає перешкодою на шляху до розвитку. Дивовижно, та завдяки невизначеності і впливу змін люди, речі та цілі системи можуть еволюціонувати й ставати кращими. Цю рису Насім Талеб називає антикрихкістю й окреслює прості правила, які допоможуть обернути непередбачуваність і невизначеність на джерело самовдосконалення. Ба більше, ця властивість дає користь як людям, так і компаніям і навіть країнам, а коло питань, які допомагає з’ясувати книжка, надзвичайно широке — від методу помилок, оцінювання ризику до політики, освіти й медицини.

 

«Антикрихкість» — це детальна інструкція з виживання у світі, де правлять Чорні лебеді. Це одна з книжок усесвітньо відомої серії «Невизначеність» (Incerto), до якої входять також «Чорний лебідь», «Обдурені випадковістю» та «Прокрустове ложе». На думку самого автора, «Антикрихкість» — найважливіша його праця.

 

Нассім Талеб автор книги Антикрихкість, Чорний лебідь

Нассім Талеб автор бестселлеру Антикрихкість

Цікаві цитати з книги Антикрихкість

  • ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
    Антикрихкість любить випадкове й невизначене, що означає — і це дуже важливо — любов до помилок, точніше, до певного розряду помилок. Антикрихкість дає нам змогу функціонувати в умовах невизначеності, коли ми не до пуття відаємо, що робимо — і все одно досягаємо успіху. Скажу просто: робити ми вміємо краще, ніж думати, — саме завдяки антикрихкості. По-моєму, завжди краще бути антикрихким невігласом, ніж дуже кмітливим і крихким.

  • ПРО ЧОРНИХ ЛЕБЕДІВ
    Чорні лебеді (з великої літери) — це непередбачувані рідкісні події великого масштабу, які спричиняють серйозні наслідки. Непередбачувані для окремого спостерігача. Назвімо такого підсліпуватого спостерігача «індичкою» — ці події стають для нього повною несподіванкою і завдають шкоди, мов День подяки для індички. Я стверджую, що історію роблять «чорнолебедині», рідкісні події, а ми натомість займаємося тонкими нюансами звичайного, розробляємо моделі, формулюємо теорії, будуємо концепції, які не допомагають ані побачити Чорних лебедів, ані оцінити ймовірність їхньої появи.

  • ПРО АНТИКРИХКІСТЬ
    На щастя, природа-мати — завдяки антикрихкості — найкращий фахівець із рідкісних подій і найкраще дає раду Чорним лебедям. Мільярди років вона якось виживає без командно-адміністративних розпоряджень випускників Ліги плюща, яких розсадили по директорських кріслах. Антикрихкість — це не просто засіб від Чорних лебедів; зрозуміти її — означає перестати боятися рідкісних подій, які й творять історію, технологію, науку, все на світі.
Эти книги могут вам понравиться

В каталоге книг представлены все наши работы
Заказать