Український стрій

Ціна 5820 грн.

*Безкоштовна доставка.

Ім'я
Телефон

Ексклюзивна подарункова книга для дорогих людей, VIP персон.
Витончена палітурка ручної роботи, виконана з натуральної шкіри вищої якості з використанням найкращої техніки переплетення, яка перевірена століттями. Ця книга буде цінним подарунком керівникові, що цінує вишукані речі і безцінні знання, колекціонерові унікальних творів мистецтва і любителю нашої Національної історії. Також ця книга стане найкращім подарунком для закордонного гостя чи офіційної особи, яка відвідує Україну.

Ще книги схожої тематики >> >>

Про книгу:

На обширному джерельному і фактологічному матеріалі представлено шлях формування і побутування українського традиційного строю від найдавніших часів до XX ст. Розглянуто комплекси строїв усіх етнографічних регіонів України та зв’язок строю із духовним життям народу. Додано короткий словник народної одягової термінології та список літератури про одяг.

Формат книги: 246*292 мм.
Кількість сторінок: 314.

Про палітурку:

•    Палітурка французька суцільношкіряна, ручної роботи.
•    Шкіра колір «ебен», декоративна вставка «прапор України» колір жовтий і синій (Італія).
•    Рамка з орнаментом, тризуб, назва — гравіювання колір «золото».
•    Обріз пофарбований вручну.

 

Книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу про український стрій. Buy book about Ukrainian clothes in leather bound or leather cover. #історія #націоналізм #Славагероям #UkrainianClothes

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


девять × = 72