Україна. Все, що робить нас українцями

Ціна 4240 грн.

*Безкоштовна  доставка по м. Києву.

Ім'я
Телефон

Любі друзі! Перед вами ексклюзивна подарункова книга для дорогих людей та VIP персон.
Витончена палітурка ручної роботи, виконана з натуральної шкіри вищої якості з використанням каміння SWAROVSKI за найкращою технікою переплетіння, яка перевірена століттями. Ця книга буде цінним подарунком керівникові, що цінує вишукані речі і патріотичні знання, колекціонерові унікальних творів мистецтва і любителю нашої Національної історії.

Ще книги схожої тематики >>  >>

Про книгу:

Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродження державності, нації. Тож проймімося цією благородною метою і пам’ятаймо: за нас цього ніхто не зробить. І щоб повною мірою осягнути свій історичний обов’язок, відчуймо себе українцями! Що ж робить нас українцями? Передусім шанобливе ставлення до свого минулого. Бо хто володіє минулим, той матиме і майбутнє. Іще нас вирізняє з-поміж інших народів національний характер, українська ментальність, звичаї, мова. Ця книжка покликана нагадати читачеві, що крім територіальної приналежності є ще й культурологічна складова, характерна саме для нашої нації. Тож багато уваги в ній приділено традиціям та обрядам українців. Особливого колориту надають виданню ілюстрації відомої художниці Надії Старовойтової. Сподіваємося, що це подарункове видання стане окрасою бібліотеки кожного свідомого українця.

ISBN: 978-617-7203-05-5
Видавництво: «Віват»
Формат книги: 210*295мм, А4
Кількість сторінок: 256.

Про палітурку:

•    Палітурка французька суцільношкіряна ручної роботи.
•    Шкіра — колір «ебен», декоративна вставка «прапор» колір жовтий і синій (Італія).
•    В середині композиція з орнаментом,  гравіювання, колір «золото», яка прикрашена каміннями SWAROVSKI червоного та білого кольору .
•    Обріз пофарбований вручну.

 

Подарункова книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу про Україну і все, що робить нас українцями . Buy book about Ukraine and all that makes us Ukrainians in leather bound or leather cover. #Краъна #націоналізм #Славагероям #Великіукраїнці #партіотизмвкнижках #КнигиУкраїни

 

 

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


9 + восемь =