Україна фотоальбом. Ukraine Photoalbum.

Ціна 7020 грн.

*Безкоштовна доставка.

Ім'я
Телефон

Це яскравий альбом в ексклюзивній шкіряній палітурці, що містить унікальні фотографії про Україну.   Ми зробили його таким, щоб Ви мали змогу зробити гарний подарунок людині, яка цінує історію, хоче ближче ознайомитися з мальовничими місцями України, відчути всю її красу і велич. Палітурка виконана за Французькою технікою з натуральної шкіри і прикрашена гравіюванням та камінням Swarovski. Книга неодмінно стане найкращім подарунком для закордонного гостя чи офіційної особи, яка відвідує Україну.

Ще книги схожої тематики  >>   >>

Про книгу:

Книга про Україну на двох мовах, англійською та українською. На сторінках цього повнокольорового видання, за допомогою фотографій, відтворений оглядовий образ мальовничої України — від Північного Дінця до засніжених карпатських вершин, від подеснянского Полісся до сонячних берегів Чорного моря. Опис і фотографії історичних пам’яток, заповідників, пам’яток архітектури та інших визначних пам’яток (понад 300 фото). Кращий подарунок для іноземних гостей і офіційних осіб, що приїжджають в Україну.

Мови: українська, англійська
Формат книги: 240*300 мм.
Кількість сторінок: 304.

Про палітурку:

•    Палітурка французька суцільношкіряна, ручної роботи.
•    Шкіра колір ебен, декоративна вставка «прапор» — колір «жовтий» і «блакитний» (Італія).
•    Декоративні елементи — гравіювання колір «золото» і «срібло».
•    На зворотньому боці карта Ураїни інкрустована кристалом Swarowski.
•    Каптал шкіряний, виготовлений вручну.
•    Обріз пофарбований вручну.

 

Подарункова книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу про Україну. Buy book about history of Ukraine in leather bound or leather cover. #історія #націоналізм #Славагероям #Україна

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


2 × = двенадать