Національний атлас України

Ціна 19900 грн.

*Безкоштовна доставка.

Ім'я
Телефон

Перед вами ексклюзивна подарункова книга в шкіряній палітурці, виконана з натуральної шкіри вищої якості з використанням найкращої техніки переплетення, що перевірена століттями. Ця книга буде цінним подарунком керівникові, який цінує вишукані речі та колекціонерові унікальних творів мистецтва, а також шанувальнику нашої Національної історії і географії. Даруючи таку книгу ви зробите незабутньою урочисту подію для Вашої дорогої людини.

Ще книги схожої тематики  >>  >>

Про книгу:

«Національний атлас» з’явився вперше в історії держави в 2007 році. Ініціаторами створення атласу виступили Національна академія наук України і Українське географічне суспільство. Майже 15 років над ним працювало понад трьохсот кращих вчених країни. Це однотомне видання, на 400-ах сторінках форматом 35,2 х 47 см якого розміщено майже 900 карт різних масштабів, а також багато графіків і ілюстрацій. Вага одного примірника — близько 6,5 кг. Додатково до основного тому українською мовою додається книга з текстами і легендами карт на англійській і російській мовах.
Атлас містить шість тематичних блоків: історія України, починаючи з древніх часів, природні умови і ресурси, блок про населення і людський розвиток з інформацією про демографічний стан і чисельність українців, а також блоки oб економіці і екології.
У 2007 році книга визнана кращою в Європі.

Формат книги: 350*480 мм. Велика і важка.
Кількість сторінок: 440.

 

Про палітурку:

•    Палітурка французька суцільношкіряна, ручної роботи.
•    Шкіра кольору «чорне дерево» (Італія).
•    Рельєф на шкірі і тиснення виконані вручну.
•    Скруглені корінці книг прикрашають високі бинти.
•    Обкладинка декорована гравірованою композицією, колір — «золото» і «срібло».
•    Каптал шкіряний, виготовлений вручну.
•    Форзац складний.
•    Обріз полірований, пофарбований вручну, колір — «срібло».

 

Подарункова книга в шкіряній палітурці ручної роботи. Елітна подарункова книга. Ексклюзивна книга на подарунок. подарунок керівникові, vip подарунок. ексклюзивна книга в шкіряній палітурці. Шкіряна книга на подарунок. Купити подарункову книгу про Україну — національний атлас . Buy book about Ukraine in leather bound or leather cover.  #націоналізм #Славагероям #Великіукраїнці #партіотизмвкнижках #КнигиУкраїни

 

Добавить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


9 − четыре =